Jak złożyć zamówienie?

Przede wszystkim wyślijcie Państwo swoje zapytanie e-mail’em, załączając ewentualne pliki graficzne. Należy podać ilość, rozmiar i typ produktu. Po otrzymaniu od nas wyceny i akceptacji kosztów – przyjmujemy zamówienie do realizacji, wysyłając potwierdzenie. Następnym krokiem jest przygotowanie dla Państwa wizualizacji, po potwierdzeniu której przystępujemy do produkcji.

Jakie są dostępne rodzaje płatności?

Dostępne rodzaje płatności: przelew na konto bankowe, przelew PayPal, płatność za pobraniem. Istnieje możliwość przedpłaty zamówienia na podstawie faktury proforma.

Jakie są ilości minimalne produktów?

Ilość minimalna zamówienia to 100 sztuk – dotyczy wszystkich produktów oprócz identyfikatorów (30 sztuk). Ilość minimalna na motyw to 50 sztuk. Jeśli mniej – zostaną doliczone koszty personalizacji 20gr/szt.

Czy ilość użytych kolorów wpływa na cenę?

W cenę wliczony jest nadruk full color CMYK – wyjątek stanowią identyfikatory drukowane w kolorach PANTONE (cena zależna od ilości kolorów).

W jakim formacie przygotować grafikę?

Akceptujemy pliki graficzne w formatach: .pdf, .cdr, .ai, .psd – rozdzielczość min. 300 dpi. Zachowaj kolorystykę CMYK, zamień wszystkie fonty na krzywe, nadlewka min. 3 mm.

Nie znam się na grafice. Czy możecie mi pomóc?

Możemy zmodyfikować i dostosować przesłane pliki graficzne, ewentualnie pomóc stworzyć projekt wg. Państwa wytycznych. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Kiedy rozpoczniemy produkcję zamówienia?

Proszę o dokładne sprawdzenie otrzymanej od nas wizualizacji. Jeśli wszystko się zgadza, proszę przesłać do nas wiadomość z potwierdzeniem. Zamówienie bez zaakceptowanej wizualizacji nie zostanie przekazane do produkcji. Jeśli jest konieczność wprowadzenia zmian w grafice, proszę o przesłanie dokładnych informacji, co powinno zostać poprawione.

Czy mogę otrzymać próbkę przedprodukcyjną lub jej zdjęcie?

Jeśli ilość zamówionego produktu jest większa niż 8000 sztuk – dostarczamy próbkę przedprodukcyjną gratis. W przypadku ilości mniejszych – wyślemy Państwu zdjęcie pierwszej sztuki do akceptacji. Jeżeli jednak uznacie Państwo otrzymanie próbki przedprodukcyjnej za konieczne – jej koszt to około 15 PLN netto (wliczony koszt transportu, cena może ulec nieznacznej zmianie).

Czy mogę zmienić grafikę produktu po złożeniu zamówienia?

Dokonanie zmian w grafice po zaakceptowaniu wizualizacji jest możliwe – zostaniecie Państwo jednak obciążeni dodatkowymi kosztami w zależności od postępu produkcji.

Czy mogę zmienić ilość zamówionych produktów?

Jeżeli Twoje zamówienie zostało już potwierdzone, istnieje tylko możliwość zwiększenia ilości zamówionych produktów – może to jednak wiązać się z przesunięciem daty wysyłki.

Czy mogę wykonać proof kolorystyczny?

Kolory na gotowych produktach mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie. W celu zagwarantowania najlepszego oddania kolorów, zalecamy wykonanie certyfikowanego proofa cyfrowego – 60 PLN netto. Ze względu na proces produkcji, istnieje możliwość wystąpienia przesunięć w druku.

Jak mogę sprawdzić status mojej przesyłki?

Przesyłkę możecie Państwo śledzić na stronie DHL lub UPS, używając numeru listu przewozowego o którym zostaniecie Państwo poinformowani e-mail’em w dniu wysyłki (dokument WZ.pdf).

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar znaczka?

Znaczek okrągły 56 mm to zdecydowanie najpopularniejszy rozmiar, najchętniej zamawiany przez naszych Klientów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pozostałe rozmiary i kształty.

Jakie są dostępne formy wykończenia znaczków?

W standardzie oferujemy wykończenie błysk lub mat. Za dopłatą dostępne są: folie – szczotkowane aluminium, soft touch, odblaskowa, świecąca w nocy oraz papiery – canvas (o strukturze płótna), „skóra pancernika”, „skóra jaszczurki” oraz wykończenie – metallic, lakierowanie UV.